Sigortalı Nakliyat

Nakliyat hizmeti alınırken hizmet alınacak olan firmanın kalitesi eşyaların kaderini belirlemektedir. Yıllardır kaliteli ve üstün hizmet anlayışıyla çalışan firmamız hiçbir müşterisini mağdur etmemiş ve kimseyi maddi bir kayba uğratmamıştır. Buna bağlı olarak hizmet alanını kolaylıkla genişleten firmamız verdiği hizmetlerin çeşidini de artırmış ve pek çok alanda çalışmaya başlamıştır. Devrim Nakliyat adıyla yıllardır evden eve nakliyat hizmeti veren şirketimiz sigortalı nakliyat alanında pek çok ilke imza atmış ve güvenli taşımacılığın adresi olmuştur. Ankara ilinde çalışmakta olan firmamız şehirler arası nakliyat işlemlerinde dahi sigortalı nakliyat hizmetleri verebilmektedir. Firmamızı diğer nakliyat şirketlerinden ayıran pek çok özellik bulunmaktadır. Bu özellikleri öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Sektöründe Nasıl Bir Numara Olduk

Evden eve nakliyat sektöründe bir numaralı şirket olmak amacıyla yıllar boyunca araştırma ve geliştirme çalışmaları yapan firmamız sonunda başarılı olmuştur. Bu başarıya sebep olan en büyük etmen müşterilerimizin memnuniyetidir. Müşterilerimizi memnun etmek için eşyalarının güvende olmasını sağlamakta ve zarar görme ihtimalini mümkün olduğunca düşürmeye çalışmaktayız. Eşyalar zarar gördüğü taktirde maddi kaybı karşılamak için ise sigorta şirketlerinden yardım almaktayız. Böylelikle müşterilerimizin maddi açıdan herhangi bir sorun yaşamalarına da engel olmaktayız. Firmamızı yükselten etmenlerden bir diğeri ise her zaman kaliteli araçlarla çalışmamızdır. Filomuzda bulunan araçların hepsi periyodik olarak kontrollerden geçmekte ve bakımları yapılmaktadır. Böylelikle nakliye sırasında herhangi bir sorun çıkmamakta ve işlemler hızla tamamlanmaktadır. Nakliye hızımızın artmasını sağlayan asansörler de müşterilerimizin bizi tercih etmesini ağlamaktadır.

Neden Asansörlü Nakliyat Tercih Ediliyor?

Asansörlü nakliyat Ankara ilinde sıklıkla tercih edilen bir nakliye yöntemidir. Bu yöntemin tercih edilmesini sağlayan en büyük etken binaların yüksek katlı olmasıdır. Yüksek katlı olan binalara yapılan nakliye hizmetleri sırasında eşyaların kas gücü ile taşınması mümkün olmamaktadır. Buna bağlı olarak asansör kullanılması gerekmektedir. Asansörlü nakliyat hizmetlerinin müşterilerimiz tarafından beğenilmesinin sebebi ise bu işlemlerin hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlanmasıdır. Eşyaların zarar görme riski asansör kullanırken yapılan taşımacılık işlemlerinde, kas gücüyle yapılan taşımacılık işlemlerine oranla çok daha azdır.