Şehirler Arası Nakliyat

Ankara yaşam standartları oldukça yüksek olan ilçelere sahiptir. Bu ilçelerde temel ihtiyaçlara ulaşmak oldukça rahatken insanların rahatlaması ve hayatın keyfini çıkarması için oluşturulan alanların sayısı da oldukça fazladır. Çoğu insan bu tarz rahat yaşama ortamına sahip yerlerde hayatını sürdürmek istediği için çevre şehirlerden Ankara’ya göç etmektedir. Bu göç sırasında bazen eski evden eşyaların taşınması gerekmektedir. Bunun için ise insanların bizim gibi nakliyat firmalarından şehirler arası nakliyat hizmeti alması gerekmektedir. Şirketimiz güvenli ve uygun fiyata sahip olan bir nakliyat firmasıdır. Devrim Nakliyat olarak Ankara’ya gelmek isteyen ya da başka bir şehre taşınmak isteyenlere şehirler arası nakliyat hizmetleri vermekteyiz. Bu hizmetler sırasında da güvenliği sağlamak için sigorta yapmaktayız.

Şehirler Arası Sigortalı Nakliyat

Şehirler arası taşımacılık hizmetleri sırasında pek çok problemle karşılaşma olasılığı bulunmaktadır. Şirketimiz bu problemlerle karşılaşma ihtimallerine karşı sigortalı nakliyat hizmeti vermektedir. Bu hizmetin uygulama aşamalarından ilki eşyaların tamamının listesinin oluşturulmasıdır. Şirketimizde çalışan personellerimiz eşyalar araca yüklenirken hepsinin bir listesini çıkarmakta ve değerini belirlemektedir. Ardından imzalar atılmakta ve anlaşmanın bir nüshası müşterimize verilmektedir. Sigortalı nakliyat yaptıran müşterilerimiz genellikle telaşa kapılmaz. Çünkü eşyaları zarar görse bile maddi kaybın tamamı sigorta şirketi tarafından karşılanacaktır. Bu durum şirketimiz ve müşterimiz arasında çok güçlü bir güven bağı oluşmasını sağlamaktadır.

Şehirler Arası Asansörlü Nakliyat

Ankara’da yüksek katlı binalara taşınacak olan insanlar genellikle eşyaların nasıl eve aktarılacağı konusunda kafasında soru işaretiyle şirketimize gelmektedir. Şirketimiz bu soru işaretini ortadan kaldırmak ve güvenli bir taşıma işlemi gerçekleştirilmesini sağlamak için asansörlü nakliyat hizmeti vermektedir. Asansörlü nakliyat sırasında kullandığımız cihazlar güvenilir firmalardan satın alınmaktadır. Ardından cihazların testleri yapılmakta ve bir sorun varsa giderilmektedir. Taşıma işlemlerinde kullanılan asansörler periyodik olarak bakıma gönderilmektedir. Bu bakımlarda eğer hasarlı parça bulunursa yeni parça takılana kadar cihaz kullanılmamaktadır. Tamamen sağlam asansörler nakliye noktasına getirilmekte ve ardından uygun bir noktaya kurulmaktadır. Son olarak güvenlik önlemleri alınmakta ve taşıma işlemleri hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlanmaktadır.