Şehiriçi Nakliye

Ankara yaşam standartları oldukça yüksek olan şehirdir. Buna bağlı olarak yıllar boyunca bu şehre göçler yapılmış ve insan sayısı hızla yükselmiştir. İnsan sayısının yükselmesi de barınacak yer ihtiyacı doğurmuştur. Barınma alanlarının az sayıda olması devleti ve inşaat şirketlerini harekete geçirmiştir. Günümüzde harekete geçilmesiyle inşa edilmeye başlanan konutlar tamamlanmakta ve her gün yeni bir yaşam alanı vatandaşlara sunulmaktadır. Bu durum da bir ilçeden başka bir ilçeye taşınan insanların sayısının artmasına yol açmıştır.  Taşınan insanların eşyalarını nakletmek için şehir içi nakliyat hizmetlerine ihtiyacı olmaktadır. Ankara’daki her ilçeye şehir içi nakliyat hizmeti veren Devrim Nakliyat isimli firmamız yıllar boyunca kazandığı tecrübeyle kaliteli hizmetin adresi olmayı başarmıştır.

Şehir İçi Sigortalı Nakliyat Hizmetleri

Şirketimiz şehir içinde yaptığı tüm nakliyat hizmetlerinde sigorta yapmaktadır. Sigortalı nakliyat sayesinde müşterilerimizin içi rahat olmakta ve şirket ve vatandaş arasında güçlü bir güven bağı kurulmaktadır. Sigortalı nakliyat işlemleri sayesinde araca yüklenen tüm eşyaların maddi değeri garanti altına alınmaktadır. Bu durum kaza veya sarsıntı sonucunda zarar gören eşyaların maddi değerinin anlaştığımız sigorta şirketi tarafından ödenmesine sebep olmaktadır. Verdiğimiz bu sigorta hizmeti şirketimizin ününü artırmış ve diğer nakliyat firmaları arasında ön plana çıkmasına sebep olmuştur. Buna bağlı olarak ekibimiz hızla büyümüş ve farklı alanlarda hizmet vermeye başlamıştır. Bu alanlardan birisi de depolamadır.

Depolama Hizmetleri Kimler Tarafından Tercih Ediliyor

Şehir içi taşımacılık işlemlerimiz sırasında bazı müşterilerimizin yaşadığı aksaklıklar sonucunda depolama işlemlerini başlatmamız gerekiyor. Genellikle taşınma tarihinin sebep olduğu bu aksaklıklar durumunda müşterilerimizin mağdur olmasını engelliyor ve tüm eşyaları depolarda muhafaza ediyoruz. Şirketimiz tarafından kullanılan depoların hepsi oldukça yüksek güvenlik seviyesine sahiptir. Bu sayede eşyaların çalınması ya da kaybolması gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Ayrıca bu depolar periyodik olarak ilaçlanmakta ve böceklerin gelmesi engellenmektedir. Bu sayede eşyalar depolarda uzun süre dahi kalsa böcekler tarafından zarar görmemektedir. Depolama hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz bize telefon numaramız ya da internet sitemiz aracılığıyla ulaşabilmektedir.