Parça Eşya Taşımacılığı

Ankara çok sayıda insana sahip olduğu gibi çok sayıda eşya satışı yapan firmaya da sahiptir. Vatandaşlarımız burada bulunan özgün ev eşyalarını satın alabilmek için farklı şehirlerden dahi gelebilmektedir. Buna bağlı olarak hem şehir dışındaki hem de şehir içindeki insanların parça eşya taşımacılığı hizmetlerine ihtiyacı olmaktadır. Şirketimiz Devrim Nakliyat olarak yıllardır bu hizmeti vermekte olan bir firmadır. Firmamız parça eşya taşımacılığı sırasında pek çok hususa dikkat etmektedir. Bu dikkat edilen hususlar sayesinde eşyaların hiçbiri zarar görmemekte ve güvenli bir şekilde hedeflenen noktaya ulaştırılmaktadır. Bu güvenliğin sağlanabilmesi için ilk yapılan şey eşyaların doğru teknikler ve malzemeler ile paketlenmesidir.

Paketleme ve Ambalajlama Sırasında Nelere Dikkat Ediyoruz?

Firmamız paketleme ve ambalajlama konusunda bir çok kaynaktan yardım almaktadır. Bu kaynaklardan alınan bilgiler doğrultusunda en kaliteli paketleme malzemeleri satın alınmaktadır. Bu satın alınan malzemelerin hangi eşyalar için uygun olduğu tespit edilmekte ve bazı testler yapılmaktadır. Bu testler sonucunda kesin bir karara varılmakta ve paketleme işlemi yapan tüm personellerimize bu kararlar aktarılmaktadır. Paketleme ve ambalajlama işlemleri gerçekleştirilirken eşyaların birçok özelliğine dikkat edilmektedir. Bu özelliklere dikkat edilmesi eşyaların herhangi bir sarsıntıda zarar görmesini engellemektedir. Firmamızın eşyaların güvenliğine gösterdiği bu özen birçok müşteri tarafından taktir edilmektedir. Paketlemeden sonra eşyaların maddi değerini korumak için sigorta yapılmakta ve hızlı bir şekilde taşıma işlemlerinin tamamlanmasını sağlamak için de asansör kullanılmaktadır.

Depolama İle Eşyalarınızı Güven Altına Alın

Parça eşya taşıtmak isteyen kişiler bazı durumlarda depolama hizmetlerine ihtiyaç duymaktadır. Bu durumlar genellikle evin müsait olmadığı ya da nakliyatın ertelenmesi gerektiği zamanlarda ortaya çıkmaktadır. Firmamız istenilen yerden istenen eşyaları almakta, paketlemekte, sigortasını yapmakta  ve depoya nakletmektedir. Eşyaların muhafaza edilmesi için kullanılan depoların hepsi yüksek güvenlikli mekanlardır. Ayrıca bu depolara böceklerin ya da hayvanların girme şansı yoktur. Bu sayede eşyalar hiçbir şekilde zarar görmez ve olabildiğince iyi korunur. Şirketimizden bu tarz bir hizmet almak isteyen müşterilerimiz ofisimizi ziyaret edebilir ya da numaramızdan bize ulaşabilir.