Ofis Taşımacılığı

Türkiye’de birçok önemli kurumun ve kuruluşun merkezi Ankara’da bulunmaktadır. Bunun sebebi bu kentin ülkemizin başkenti olmasıdır. Özel şirketler bu önemli kurumların merkezlerine daha rahat ulaşabilmek için kendi merkezlerini de bu kentte kurmaktadır. Pek çok özel şirketin merkezinin bulunduğu Ankara’da her gün yeni bir iş merkezi yapılmaktadır. Bu iş merkezleri şehre ve kurumlara daha yakın olduğu taktirde özel şirketler tarafından hemen kiralanmakta ya da satın alınmaktadır. Buna bağlı olarak bu şirketlerin ofis taşımacılığı hizmetleri alması gerekmektedir. Devrim Nakliyat olarak şirketimiz yıllardır ofis taşımacılığı hizmeti veren bir firmadır. Güvenli ve hızlı olması sebebiyle birçok ünlü şirket tarafından tercih edilen firmamız her geçen gün hizmet alanını genişletmekte ve ülke çağında iş teklifleri almaktadır. Firmamızın bu kadar tercih edilmesindeki en büyük sebep eşyaların güvenli ve hızlı bir şekilde istenilen yere ulaştırmasıdır. Bunu sağlamak için de firmamız pek çok adımı uygulamaktadır. Bu adımlardan biri olan sigorta şirketlerin bize güvenmesinin anahtarıdır.

Sigortalı Nakliyat Şirketlere Güven Veriyor

Firmalar yaptıkları işlerden yeteri kadar verim alabilmek için mümkün olduğuna kaliteli cihazlarla çalışmaktadır. Sıradan bir ofiste bulunan bir bilgisayarın fiyatı bile yirmi bin lira değerinde olabilir. Hal böyle olunca eşyaların zarar görmemesi gerekmektedir. Ancak taşımacılık işlemlerinde hiçbir zaman eşyaların kesinlikle zarar görmeyeceği garanti edilemez. Çünkü her zaman nakliyat aracının kaza yapma riski bulunmaktadır. Bu riske bağlı olarak eşyaların maddi değerinin sigortalı nakliyat yöntemiyle garanti altına alınması gerekmektedir. Şirketimizin yaptığı tüm işler sigortalı nakliyat niteliği taşıdığı için firmamız sıklıkla büyük şirketler tarafından tercih edilmektedir.

Asansörlü Nakliyat İle Ofis Eşyaları Taşıyoruz

Şirketlerin tercih ettiği iş merkezleri genellikle yüksek katlı olduğu için asansörlü nakliyat işlemleri yapılması gerekmektedir. Şirketimiz dünyaca ünlü markalar tarafından üretilen kaliteli asansörleri ile ofis eşyalarının hepsini taşıyabilmektedir. Çeşitli güvenlik önlemleri alındıktan sonra personellerimiz ofis eşyalarını dengeli bir şekilde asansöre yüklemektedir. Ardından kısa sürede güvenli bir şekilde taşımacılık işlemleri tamamlanmaktadır. Böyle güvenli bir hizmetten yararlanmak isteyen müşterilerimiz telefon numaramızdan bize ulaşabilir.