Keçiören Evden Eve Nakliyat

Keçiören Evden Eve Nakliyat

Keçiören 900 binin üstündeki nüfusuyla Türkiye’nin en kalabalık ilçelerinin başında gelmektedir. Öyle ki bu ilçenin nüfusu pek çok şehrin toplam nüfusundan çok daha fazladır. Durum böyle olunca kentteki bina sayısı da artmaktadır. Yeni yapılan binalar genellikle kentsel dönüşüm kapsamında olduğu için yüksek katlı olmaktadır. Dolayısıyla bir apartman tamamlandığında dahi yüzlerce insanın nakliyat hizmetlerine ihtiyacı olmaktadır. Şirketimiz Keçiören evden eve nakliyat hizmetleri veren güvenilir ve uygun fiyatlı firmaların başında gelmektedir. Devrim Nakliyat ismiyle çalışmakta olan şirketimiz Ankara ilindeki tüm ilçelerden bu ilçeye Keçiören evden eve nakliyat hizmeti verebilmektedir. Bu hizmetleri verirken şirketimizin dikkat ettiği pek çok husus bulunmaktadır. Bu hususlardan ilki eşyaların güven altına alınmasıdır.

Paketleme ve Ambalajlama Sayesinde Eşyalarınız Güvende

Firmamız paketleme ve ambalajlama teknikleri sayesinde eşyaların iyi bir şekilde korunmasını sağlamaktadır. Bunu sağlamak için de farklı tekniklerden ve malzemelerden yararlanmaktadır. Paketleme ve ambalajlama işlerini yapacak olan personellerimiz ilk olarak testlerden geçirilmektedir. Düzgün ve doğru bir şekilde paketleme işlemleri gerçekleştirenler işe devam etmekte diğerlerine ise doğru teknikler öğretilmektedir. Eşyaların korunması için yapılan bu uygulama sırasında kullanılan malzemelerin türü eşyanın şekline, boyutuna ve türüne göre değişmektedir. Örnek olarak bir koltukla bir televizyon farklı malzemeler ve teknikler ile paketlenmektedir. Paketlemenin ardından araca yüklenen eşyalara sigorta yapılmaktadır.

Keçiören’de Parça Eşya Taşımacılığı

Keçiören çok sayıda binaya ve insana ev sahipliği yaptığı için firmamıza parça eşya taşımacılığı hizmeti almak için başvuran kişilerin sayısı da oldukça fazladır. Bu müşterilerimize vereceğimiz hizmet sırasında genellikle filomuzdaki araçlardan küçük olanlar tercih edilmektedir. Bu sayede personellerimiz büyük araçları ev taşımacılığı işlemleri için kullanabilmektedir. Parça eşya taşımacılığı sırasında yaptığımız işlemler evden eve nakliyat sırasında yapılan işlemlere oldukça benzerlik göstermektedir. İlk olarak tüm eşyalar doğru bir şekilde paketlenmekte ve dikkatlice araca taşınmaktadır. Araca yüklenen eşyaların sigortası yapılmakta ve usta şoförümüz eşliğinde araç varış noktasına doğru hareket etmektedir. Bu taşımacılık hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz de asansörlü nakliyat yaptırabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir