Hakkımızda

Şehir İçi Nakliyat Hizmetleri

Şirketimiz Ankara’da bulunan müşterilerine yıllardır şehir içi nakliyat hizmeti vermektedir. Devrim Nakliyat ismiyle sektörde bulunan şirketimiz kurulduğu günden itibaren işini en iyi şekilde yapmak için varını yoğunu ortaya koymaktadır. Şirketimizin kurucuları şehirde en iyi nakliyat hizmeti veren firma olmak için işe başlamadan önce pek çok araştırma yapmıştır. Bu araştırmalar sonucunda en iyi nakliyat yöntemleri bulunmuştur. Bu yöntemleri öğrenen ve test eden şirketimiz kısa bir süre sonra şehir içi nakliyat hizmeti vermeye başlamıştır. Hizmet vermeye başladığı ilk günden beri hizmet alanını genişletmekte olan firmamız çeşitli opsiyonları sayesinde de pek çok müşterisinin yardımına koşmuştur. Şirketimiz bugün şehirler arası da hizmet vermektedir.

Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri

Ankara ülkemizin başkenti olduğu için pek çok şehirden göç almaktadır. Bu göçlerin sebebi iş, eğitim ya da aile olabilmektedir. Firmamız buraya göç eden ya da farklı sebeplerden ötürü Ankara’dan başka şehre taşınmak isteyen müşterilerine şehirler arası nakliyat hizmeti vermektedir. Uzun yıllardır vermekte olduğumuz bu hizmet farklı şehirlerden çeşitli müşterilerimiz olmasını sağlamıştır. Bu sayede ünümüz tüm Türkiye’ye yayılmıştır. Günümüzde şirketimizin yaptığı işlerin neredeyse yarısı şehirler arası nakliyat hizmetlerinden meydana gelmektedir. Şirketimiz şehirler arası hizmet verirken sadece evleri değil ofisleri de taşımaktadır. Bu da ünlü firmalar ile çalışma fırsatı bulmamıza olanak sağlamıştır.

Nakliyat Firmaları Bizi Örnek Alıyor

Devrim Nakliyat Türkiye çapında üne sahip olan bir kuruluştur. Şirketimizin bu başarıyı yakalaması tabii ki de kolay olmamıştır. Elde etmesi yıllar süren bu başarıya ulaşmak için müşteri memnuniyetine önem verilmiş ve üstün hizmet anlayışıyla çalışılmıştır. Paketleme, sigortalama ve asansör kullanma gibi pek çok hizmeti bulunan şirketimizin zirveye tırmanışına hizmetlerin bu denli çeşitli olması da etkili olmuştur. Firmamızın bu başarısını örnek alan nakliyat firmaları tekniklerimizi öğrenmek ve hizmet anlayışımıza sahip olmak için büyük çaba göstermektedir. Ancak şirketimiz profesyonel kadrosu, üstün araçlara sahip olan filosu ve sadık müşterileri sayesinde bundan beş sene sonra da zirvede olacağına emindir.