Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara, başkent olması dolayısıyla birçok şirket tarafından merkez olarak kullanılmaktadır. Birçok şirketin ve holdingin merkezinin burada olması şehrin gelişmesine ve yaşam standartlarının yükselmesine sebep olmuştur. Yaşam standartları yükselirken de yaşam alanlarını daha güzel yerlere dönüştürmek için eski evler yıkılmış ve yerine yenileri yapılmıştır. İnsanlar yeni yapılan bu evlere akın etmiş ve birçok ilçede nakliyat ihtiyacı doğmuştur. Şirketimiz bu nakliyat ihtiyacını gidermek için çalışan nakliyat firmaları arasında bulunmaktadır. Devrim Nakliyat ismiyle yıllardır vermekte olduğumuz kaliteli evden eve nakliyat hizmeti birçok müşterinin bizi tercih etmesine sebep olmaktadır.

Taşımacılıkta İlk Adım Paketleme ve Ambalajlama

Müşterilerimizin eşyalarını güvenli bir şekilde taşımak için pek çok hususa dikkat ediyoruz. Ancak bu dikkat ettiğimiz hususlardan en önemlisinin paketleme ve ambalajlama olduğunu düşünüyoruz. Çünkü paketleme ve ambalajlama doğru yapılmadığı taktirde diğer hususlara ne kadar dikkat edilirse edilsin eşyalar zarar görebiliyor. Bu işlemleri doğru bir şekilde yerine getirmek için paketleme konusunda pek çok araştırma ve geliştirme çalışmaları yapıyoruz. Bu çalışmalar doğrultusunda en doğru teknikleri öğrenip personellerimize öğretiyoruz. Ardından en güvenli ve sağlam paketleme malzemelerini satın alıyoruz. İşlemlerimizde eşyaların boyutlarına, narinliğine ve şekline göre farklı malzemeler kullanıyoruz. Bu da eşyaların en güvenli şekilde paketlenmesine olanak sağlıyor.

Sigortalı Nakliyat Eşyaları Garanti Altına Alıyor

Paketleme işlemleri bittikten sonra eşyaların hepsi dikkatli bir şekilde aracımızın içine taşınıyor. Devrilmeyecek ve sarsılmayacak şekilde yerleştirilen eşyalara sonraki adımda sigorta yapıyoruz. Sigortalı nakliyat sayesinde hem müşterilerimizin mağdur olmasını hem de şirketimizin adının lekelenmesini engelliyoruz. Peki bu nasıl oluyor? Eğer eşyalar taşıma sırasında maddi hasara uğrarsa müşterilerimizin kaybı sigorta şirketi tarafından karşılanıyor. Nadiren yaşanılan bu sorunlarda dahi orta yol bulunuyor ve müşterimiz her zaman bizden memnun kalıyor. Şirketimizin hizmet alanını genişletmesine ve işlerini büyütmesine yardımcı olan sigortalı nakliyat her türlü hizmette kullanılıyor. Siz de bu hizmetlerden yararlanmak isteyen bir müşterimizseniz bize telefon numaramız aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Eğer isterseniz de ofisimize gelip kullandığımız araçları ve personellerimizi görebilirsiniz.