Etimesgut Evden Eve Nakliyat

Etimesgut Evden Eve Nakliyat

Etimesgut, Ankara şehrinde bulunan ve birçok insana ev sahipliği yapan bir ilçedir. Bu ilçenin geliştirmesine yönelik çalışmalar halen daha sürmektedir. Bu geliştirmeler pek çok yeni park alanını, alışveriş merkezlerini ve apartmanları kapsamaktadır. Bu bölgede bulunan yaşam standartlarının gün geçtikçe yükselmesi yeni binalara taşınan kişilerin sayısını da artırmaktadır. Bu yeni binalara taşınan kişilerin de doğal olarak nakliyat firmaları tarafından işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Devrim NakliyatEtimesgut evden eve nakliyat hizmetleri veren bu şirketlerden biridir. Şirketimiz yıllar boyunca süren çalışmaların verdiği tecrübe sayesinde en doğru ve hızlı nakliyat tekniklerini bulmuştur. Bu tekniklerin uygulanmasına bağlı olarak şirketimiz nakliyat firmaları arasında büyük bir yükselişe geçmiş e hizmet alanı oldukça genişlemiştir. Bu teknikler arasında en çok taktir edilenlerden biri asansörlü ile taşımacılık yapmamızdır.

Etimesgut’ta Asansörlü Nakliyat

Etimesgut’ta yeni yapılan evler hem daha az yer kaplaması hem de daha fazla insanı barındırabilmesi açısından yüksek katlı yapılmaktadır. Bu yüksek katlı evlere taşınan müşterilerimizin yardımına asansörlü nakliyat koşmaktadır. Kas gücüyle yapılan taşımacılıktan çok daha hızlı, ve güvenli olan bu nakliyat türü sıklıkla müşterilerimiz tarafından özel olarak talep edilmektedir. Asansörlü nakliyat sırasında kullandığımız cihazların güvenliği de önceden test edilmektedir. Test edilen ve bir sorunu olmadığı belirlenen cihazlar nakliyat için istenilen konuma götürülmektedir. Ardından uygun bir konuma yerleştirilen asansörlerin güvenlik önlemleri alınmakta ve eşyalar güvenli bir şekilde cihaza yerleştirilmektedir. Bu şekilde güvenli ve hızlı bir şekilde taşıma işlemleri tamamlanmaktadır.

Etimesgut Sigortalı Nakliyat Hizmetleri

Firmamız müşterilerimizin eşyalarının güvenliğini sağlamak için pek çok yöntem uygulamaktadır. Bu yöntemlerden en önemlilerinden biri sigortadır. Sigortalı nakliyat sırasında aracımıza yüklenen eşyaların tamamının bir listesi çıkarılmakta ve bu listede yer alan eşyaların tamamı sigortaya tabii tutulmaktadır. Eğer taşıma veya asansörle evin içine aktarma sırasında eşyalar zarar görürse maddi kaybın tamamı sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. Şirketimizin bu denli güvenli hizmetlerinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz istediği taktirde ofisimizi ziyaret edebilir ve nakliyat sırasında kullandığımız araçları, teknikleri ve malzemeleri görebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir