Depolama Hizmetleri

Ankara şehrinde hizmet vermekte olan Devrim Nakliyat ismindeki firmamız yıllardır çeşitli konularda müşterilerine hizmet vermektedir. İlk olarak evden eve nakliyat yaparak işe başlayan firmamız gün geçtikçe hizmet alanını büyütmüş ve farklı konularda müşterilerinin yardımına koşmuştur. Bu alanlardan birisi de depolamadır. Depolama şirketlerin ya da kişilerin eşyalarının bir süreliğine güvenli ortamlarda muhafaza edilmesine denmektedir. Firmamız her türden müşterisine depolama hizmeti verebilmektedir. Bu hizmet sırasında kullanılacak olan depolar öncelikle müşterilerimize tanıtılmakta ve böylelikle karşılıklı güven duygusu oluşturulması sağlanmaktadır. Firmamıza bu hizmetten yararlanmak için müracaat eden vatandaşlarımız istedikleri süre boyunca eşyalarını bu güvenli ve korunaklı depolarda muhafaza edebilmektedir. Müşterilerimizin eşyaları depolara götürülmeden önce sigortalanmakta ve maddi değerleri koruma altına alınmaktadır.

Depolamadan Önce Sigortalı Nakliyat

Firmamızdan yardım almak isteyen müşterilerimizin nakliyat işlemleri en güvenli şekilde yerine getirebilmek için birçok hususa dikkat ediyoruz. Taşınacak olan eşyaları paketleme ve ambalajlama işlemleri yapıldıktan sonra sigortalıyoruz. Sigortalı nakliyat için anlaştığımız sigorta firması eğer eşyalara herhangi bir zarar gelirse maddi kaybın tamamını karşılıyor. Bu durum müşterilerimizin bizden hizmet almasına katkı sağlıyor. Şirketimiz eşyaları depoya taşırken de sigorta yapıyor. Böylece eşyalar taşınma sırasında güvende oluyor. Müşterimizin talebi doğrultusunda eşyaların depoda kaldığı süre boyunca da sigortalama yapabiliyoruz. Böylece beklenmeyen bir durum ortaya çıksa dahi müşterilerimiz maddi bir kayba uğramıyor.

Şehirler Arası Nakliyat ve Depolama İşlemleri

Şehirler arası nakliyat hizmetimizden yararlanmak isteyen pek çok müşterimizin eşyalarını güvenli bir yerde muhafaza etmeye ihtiyacı olmaktadır. Şehir dışından Ankara’ya gelecek olan müşterilerimizin eşyaları öncelikle buraya getirilmekte ve buradaki depolarda saklanmaktadır. Ankara’dan başka bir şehre taşınırken bizden yardım alan müşterilerimizin eşyaları da isteğe göre buradaki ya da taşınılacak olan şehirdeki depolarda muhafaza edilebilmektedir. Depolamalardan sonra müşterilerimizin belirttiği tarihte tekrar nakliyat işlemleri başlatılabilmekte ve istenilen konuma eşyalar nakledilebilmektedir. Bu tarz bir hizmet almak isteyen müşterilerimizin tarihleri önceden belirtmesi gerekmektedir. Şirketimizle iletişime geçip çeşitli fırsatlar, kampanyalar ve çalışma şekilleri hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimiz bize telefon numarası ile ulaşabilmektedir.