Asansörlü Nakliyat

Ankara Türkiye’nin en çok nüfusa sahip olan ikinci şehridir. Aynı zamanda başkent olan bu şehir çeşitli iş imkanlarına sahiptir. İş imkanlarıyla birlikte yaşam standartlarının da yüksek olması insanların bu bölgeye göç etmesine sebep olmaktadır. İnsan nüfusunun bu kentte artmasıyla birlikte daha fazla konuta ihtiyaç duyulmaktadır. Konutlar için doğanın mahvedilmesi engellenmek için de küçük bir alana yüksek katlı binalar yapılmaktadır. Bu binalara taşınan kişilerin de asansörlü nakliyat hizmetlerine ihtiyacı olmaktadır. Devrim Nakliyat adına sahip firmamız yıllar boyunca bu tarz müşterilerine asansörlü nakliyat hizmeti vermiştir. Şirketimiz asansörlü nakliyat hizmetleriyle adını duyurmuş olmasına rağmen yıllardır bu sektörde olan başarılı ve güvenilir bir firmadır. Firmamız ev nakliyatı dışında ofis taşımacılığı işlemlerinde de asansör kullanmaktadır.

Ofis Taşımacılığı Neden Asansör Gerektirir?

Ankara çok sayıda iş merkezine ve holdinge ev sahipliği yapan bir şehirdir. Buna bağlı olarak sürekli yeni ofisler yapılmakta ve şirketler imkanları ve şartları daha iyi olan bu binalara taşınmaktadır. Firmamız taşınmak isteyen şirketlere hizmet vermek için ofis taşımacılığı da yapmaktadır. Ofis taşımacılığı sırasında ihtiyaç duyulan en büyük hizmet ise asansör hizmetidir. Çünkü bu kentte yapılan iş merkezleri ve ofisler yüksek katlı binalardan oluşmaktadır. Bu binalara da eşyaların güvenli ve hızlı bir şekilde taşınabilmesi için asansör gerekmektedir. Şirketimiz de bu ihtiyacı karşılayabilen firmalardan bir tanesidir.

Depolama Hizmetlerimize Ne Zaman İhtiyaç Duyuluyor?

Ofis ya da ev taşımacılığı sırasında bazen tarihlerde uyuşmazlık oluşabilmektedir. Bu tarihlerde uyuşmazlıklar kişilerin bulunduğu binayı erkenden terk etmesine sebep olabilmektedir. Evden erken ayrıldıktan sonra taşınacak eşyaların da depolanması gerekmektedir. Şirketimiz buna ihtiyaç duyan müşterilerimizi mağdur etmemek için depolama hizmetleri vermektedir. Bu hizmeti almak isteyen müşterilerimizin evinden eşyalar güvenli ve sigortalı bir şekilde depolara aktarılmaktadır. Firmamızın kullandığı depolar yüksek güvenlikli ve iyi şartlara sahip olduğu için beklenmedik sorunlarla karşılaşılma ihtimali sıfıra yakındır. Bu hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimizin bize ulaşması için internet sitemizi ziyaret etmesi ya da bizi telefonla araması yeterli olmaktadır.