Asansör Kiralama

Firmamız Devrim Nakliyat ismiyle müşterilerine farklı hizmetler sunmaktadır. Müşterilerimizin sıklıkla tercih ettiği asansör kiralama hizmeti, genellikle yüksek katlarda yer alan ofislere ya da evlere güvenli ve hızlı bir şekilde taşımacılık yaptırmak isteyen vatandaşlarımız tarafından alınmaktadır. Firmamızın verdiği bu hizmet portatif asansör sistemi olarak da anılmaktadır. Bu hizmet, yüksek katlı olan fakat yük asansörüne sahip olmayan apartmanlarda ya da iş merkezlerinde hayati bir değer taşımaktadır. Bu tarz yüksek binalara kas gücüyle yük taşımak imkansız olduğu için firmamız her daim asansör kiralama hizmeti vermekte ve her türden müşterisinin mağdur olmasını engellemektedir. Şirketimiz Ankara’da bulunan herhangi bir konuma, boşta asansör olduğu taktirde hızlı bir şekilde cihaz temin edebilmektedir.

Asansör ile Evden Eve Nakliyat

Şirketimiz nakliyat işlemlerinde güvenliği sağlamak ve zamandan kazanmak için çok uzun süredir asansörlü taşımacılık hizmeti vermektedir. Asansörlü taşımacılık hizmetleri sırasında kullanılan asansörlerimiz dünyaca ünlü markalar tarafından üretilmektedir. Kullandığımız asansörlerin herhangi bir parçasının kaybolması veya kullanılamaz hale gelmesi durumunda yedek parça gelene kadar taşımacılık işlemlerinde o cihaz kullanılmaktadır. Asansör kiralama sırasında personellerimiz müşterilerimize yardımcı olmakta ve eşyaların hızlı bir şekilde evin ya da ofisin aktarılmasına olanak sağlamaktadır. Evden eve nakliyat hizmetimizi almayan müşterilerimiz dahi asansörden yararlanabilmektedir. Bu sayede müşterilerimizle aramızda güven bağı oluşturulmakta ve gelecekteki evden eve nakliyat işlemlerinde bizi tercih etmeleri sağlanmaktadır.

Asansör Yardımıyla Şehir İçi Nakliyat

Ankara ilinde bulunan yüksek katlı binaların ve apartmanların sayısı her geçen gün artmaktadır. Buna bağlı olarak buralara taşınan kişilerin sayısı da artış göstermektedir. Taşınma sayıların artmasıyla birlikte nakliyat hizmetlerine daha fazla ihtiyaç duyulmuş ve şehir içi nakliyat sırasında asansör kullanma oranı artmıştır. Şirketimiz bu duruma bağlı olarak yeni ve son teknoloji ürünü olan asansörleri bünyesine katmıştır. Şehir içi nakliyat sırasında kullanılan bu asansörler müşterilerimizin aynı gün içinde hızlı bir şekilde istedikleri eve ya da ofise yerleşmesini sağlamaktadır. Bu hizmetten yararlanmak isteyen müşterilerimiz telefon numaramızdan ya da internet sitemiz üzerinden bize ulaşabilir.